O firmie

Zapraszamy do SolidneLokum.pl

Biuro Nieruchomości Solidne Lokum obsługuje Klientów kompleksowo jednocześnie traktując każdego z Państwa bardzo indywidualnie.
Na rynku krakowski działamy od 2015 roku specjalizując się w mieszkaniach i lokalach z Podgórzu i na Ruczaju oraz domach/działkach z gmin Liszki, Mogilany, Zabierzów, Wieliczka. Doświadczenie osób z naszego zespołu jest często dłuższe i kieruje się też ku innym rejonom jak np. Nowa Huta i okolice ...
Zależy nam na wysokiej jakości świadczonych usług, dlatego towarzyszymy naszym klientom przez cały proces realizacji transakcji, zwracając szczególną uwagę na kwestię na interes reprezentowanego klienta. Inwestując własny czas i środki finansowe wykonujemy szereg czynności zmierzających do zawarcia przez naszych klientów umów: kupna-sprzedaży nieruchomości, najmu lub dzierżawy oraz zamiany.
Prowadzimy także doradztwo w zakresie rynku nieruchomości, a także doradztwo kredytowe organizując na życzenie klienta finansowanie transakcji. Współpracujemy z firmą Notus S.A. oraz kilkunastoma bankami i jesteśmy w stanie przedstawić najlepszą aktualną ofertę na rynku.
Dbając o wysoki standard obsługi w naszych codziennych czynnościach stosujemy "Kartę Praw Klienta" rekomendowaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.